Vypadá to teď u vás doma nějak takhle ?

Covid nám bohužel opět „přibouchnul dveře před nosem“, a protože už všichni cítíme potřebu se alespoň trochu odreagovat a nadechnout, MAP vám nabízí možnost účasti na live webináři FIT (HOME)OFFICE.

Dozvíte, proč je důležité se v průběhu dne při sedavém zaměstnání protahovat a jak si ulevit. Jde o velmi jednoduchá a účinná pravidla, která platí jak pro práci z domova, kanceláře či pro učitele v současném on-line systému, ale i rodiče a děti. Učitelé dostanou navíc i pár tipů, co mohou dělat s dětmi pro odlehčení distanční výuky. 

Webinář realizujeme ve spolupráci s organizací Fitgee (https://www.fitgee.cz/) – Zdraví a pohyb do firem. V případě úspěchu a zájmu o aktivitu mohou následovat např. krátké pravidelné on-line protahovačky (tzv. ONLINE FITBREAKY) tak, aby jste si ze cvičení vytvořili zdravou a „návykovou“ potřebu. 

Zájemce prosím:

– zaregistrujte se nejpozději do pátku 12.3.2021 na adrese KuldovaM@Praha7.cz (uveďte prosím jméno, příjmení, škola/školka/rodič, e-mail)

– zájemcům zašleme informace o realizaci webináře (termín, link, info o možnosti shlédnout záznam)

Těšíme se na vaši účast a věříme, že obsah i forma workshopu, byť on-line, vám přinesou rozptýlení v této prazvláštní době.

Z odběru se můžete kdykoli odhlásit. Odkaz naleznete v každém e-mailu od nás.